[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Sprzęt

Sprzęt

„Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn"
                                                     Francis Bacon

Sprzęt, którego używasz w nurkowaniu powinien Ci pomagać. Oczywiście nurkować można na wszystkim, tylko to ma Tobie sprawiać przyjemność a nie być męczarnią.

Na rynku jest ogromny wybór sprzętu. Bardzo ważne jest, aby wybrać taki, który będzie odpowiedni do konkretnego rodzaju nurkowań, które wykonujesz lub chcesz wykonywać, dobrany do Twoich osobistych potrzeb oraz sprawi, że Twoje nurkowania będą bezpieczne i przyjemne.

Każdy rodzaj nurkowania, wymaga użycia różnego rodzaju sprzętu. Czasem wystarczą małe przeróbki tego co już posiadasz, a czasem może okazać się, że zajdzie potrzeba zakupu zupełnie nowego wyposażenia. Przed jego nabyciem warto zastanowić się, jakie nurkowania wykonujesz i w którą stronę będziesz się rozwijać. Warto czerpać wiedzę na ten temat od innych, zwłaszcza od tych co już go dużo zużyli.

Oprócz sprzętu używanego pod wodą, bardzo ważny jest również sprzęt używany na powierzchni. Szczególnie istotny jest sprzęt ratowniczy, który powinien być obecny na każdym miejscu nurkowym. Od jego dostępności, funkcjonalności oraz sprawności może zależeć powodzenie ewentualnej akcji ratunkowej.

Bardzo ważne jest również serwisowanie używanego przez Ciebie sprzętu. Wiele drobnych napraw jest możliwych do wykonania przez Ciebie samodzielnie. Te umiejętności i wiedzę z pewnością wykorzystasz podczas wyjazdów nurkowych. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]