[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Warsztaty

Warsztaty

 

„Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"
                                                                        Benjamin Franklin

Warsztaty powstały po to aby uzupełnić lukę pomiędzy tym czego uczysz się na kursach czy specjalizacjach a tym co zdobywa się poprzez doświadczenie. Jest to bardzo fajna forma pogłębiania wiedzy i szlifowania konkretnych umiejętności.

Podczas mojej praktyki szkoleniowej i nurkowej zaobserwowałem, że studenci po kursie mają wiedzę i umiejętności z zakresu danego kursu ale mają problem, aby połączyć umiejętności z zakresu kilku kursów w płynne działanie.

I to jest normalne bo do tego potrzebna jest jeszcze praktyka. Można ją zdobywać samodzielnie spędzając długie godziny na ćwiczeniach ale można też ten czas skrócić robiąc to pod okiem doświadczonego instruktora, który da Ci odpowiednią informację zwrotną i podpowie co robić aby było łatwiej i lepiej.

Warsztaty też są bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych nurków, którzy przygotowują się do realizacji jakiegoś konkretnego projektu, wyprawy czy kursu i chcieli by przećwiczyć przydatne procedury tak aby być przygotowanym do tych działań. Warsztaty możesz również traktować jako poligon do testowania sprzętu i różnych konfiguracji.

Na tą chwilę mam kilka gotowych i sprawdzonych programów warsztatów na które Cię zapraszam ale jeżeli jest coś szczególnego, co chcesz przećwiczyć albo do czegoś konkretnego się przygotować to jestem otwarty na przygotowanie warsztatów dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Wspólnie ułożymy specjalny program i zajęcia.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]