[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Wyprawy

Wyprawy

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”
                                                                                                                                           Napoleon Hill

Podróże to ważna część mojego życia. Uwielbiam podróżować. Dlaczego? Powodów jest wiele. Podróżowanie to odpoczynek, dobra zabawa, ale też poznawanie nowych miejsc, ludzi, zwyczajów.

Wyjazdy pozwalają nabrać dystansu do problemów dnia codziennego i naładować akumulatory. Do tego sympatyczne towarzystwo i sukces gwarantowany. Szczególnie lubię wyjeżdżać do miejsc, gdzie oprócz poznawania miejsca i codziennego życia, można zanurkować i zobaczyć podwodny świat. Każde miejsce nurkowe jest inne. Każde ma swoje tajemnice i piękno. Nie ważne, czy jest to jezioro, morze czy ocean. Polska, Europa, czy inne miejsce na świecie. Warto wyjechać i po prostu zanurkować.

Organizowane przez nas wyprawy nurkowe to połączenie odpoczynku, dobrej zabawy i udoskonalania Twoich umiejętności pod okiem naszego instruktora. To dobry sposób na sprawdzenie swojej wiedzy i nabranie doświadczenia w nowym miejscu nurkowym. Zabierz ze sobą swoją rodzinę lub przyjaciół. Na pewno nikt nie będzie się nudził. Oprócz wypraw typowo rekreacyjnych, gdzie stawiamy na rozwój i wykorzystanie nabytych już umiejętności, organizujemy wyjazdy ściśle szkoleniowe. Tutaj przede wszystkim skupiamy się na nauczeniu Ciebie nowych umiejętności i zdobywaniu przez Ciebie kolejnych stopni nurkowych i uprawnień. Czas poświęcamy na zajęcia teoretyczne oraz nurkowania szkoleniowe.

Wspólne wyjazdy, i te typowo rekreacyjne, i te szkoleniowe, dają możliwości poznawania ciągle nowych ludzi, dla których nurkowanie to wielka pasja. Wspólnie spędzony czas to zawsze nowe doświadczenia i umiejętności zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Z każdego wracamy pełni entuzjazmu i z planami na kolejne wyprawy.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]