[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Techniczne

Techniczne

„Nie bój się dużego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi”
                                                                                   David Lloyd George

Głębokie nurkowania, zwłaszcza wrakowe, to jedne z moich ulubionych nurkowań. Jest to fascynujący świat niedostępny dla wszystkich. Podczas tego rodzaju nurkowań używana jest dużo większa ilość sprzętu, bardziej skomplikowane procedury oraz specyficzne zasady partnerstwa. Wszystko po to, aby nurkowania techniczne były bezpieczne.

Rozpoczynając naukę nurkowania technicznego zaczynasz przekraczać głębokości, jaki i limity bezdekompresyjne z zakresu nurkowań rekreacyjnych. Tutaj bardzo istotna jest świadomość większego ryzyka i odpowiedzialności. Musisz je zaakceptować. Nurkowanie techniczne nie jest dla każdego, ale z całą pewnością warto spróbować. Dzięki tym nurkowaniom możesz dotrzeć do miejsc, gdzie było niewiele osób przed Tobą.

Podczas szkoleń technicznych stopniowo zwiększamy głębokości oraz czasy nurkowania. Poznasz szczegółowe procedury planowania i wykonywania takich nurkowań, zasady partnerstwa oraz cały wymagany sprzęt. Nauczysz się używać dodatkowe butle i różne gazy oraz wykonywać poprawne przystanki dekompresyjne. Szkolenia są bardzo intensywne, ale sprawiają bardzo wiele satysfakcji.

Oprócz dużej ilości praktyki w wodzie, poznasz również teorię z zakresu nurkowań dekompresyjnych. Bardzo ważne jest zrozumienie wszystkich procesów zachodzących w organizmie człowieka podczas wykonywania takich nurkowań. Znając wszystkie zasady i procedury bezpieczeństwa będziesz w stanie samodzielnie wykonać bardzo długie i głębokie nurkowania dekompresyjne w sposób bezpieczny.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]