[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Rebreatherowe

Rebreatherowe

„Nie obawiaj się kroczenia naprzód powoli. Obawiaj się stania w miejscu”
                                                                                           przysłowie japońskie

To zdecydowanie mój ulubiony rodzaj nurkowania. W rebreatherach zakochałem się od pierwszego zanurzenia. Ta miłość trwa już 9 rok. Najbardziej doceniam rebreathery, gdy podczas nurkowania na obiegu otwartym nagle słyszę hałas i bąble, czuję zimny i suchy gaz a wskazówka manometru przesuwa się jak wskazówka sekundnika.

Nurkowanie na rebreatherze to naturalna droga rozwoju każdego nurka technicznego. Wynika to z kilku naturalnych powodów. Po wykonaniu wielu głębokich nurkowań, okazuje się, że na dnie zawsze brakuje nam czasu, a tak naprawdę gazów, na zobaczenie wszystkiego lub nacieszenie się głębokością. Nurkowania rebreatherowe to umożliwiają. Możesz znacząco wydłużyć czasy denne swoich nurkowań, dzięki czemu każde nurkowanie przyniesie Ci pełnię satysfakcji.

Nie bez znaczenia jest również koszt gazów do nurkowań technicznych. Przy dzisiejszej cenie helu nurkowanie trimiksowe staje się bardzo drogie. Jeżeli dużo nurkujesz trimiksowo to rebreather może znacznie obniżyć koszty Twoich nurkowań.

Rebreather to również bardzo dobre narzędzie dla miłośników podwodnego fotografowania i filmowania. Brak bąbli oraz zupełna cisza podczas nurkowania pozwalają zbliżyć się do wielu płochliwych zwierząt aby wykonać niepowtarzalne zdjęcia lub filmy.  

Szkolenie rebreatherowe nie jest trudne, ale jest to nauka nurkowania od początku. O wielu przyzwyczajeniach z obiegów otwartych musisz zapomnieć. Warto jednak spróbować. Szkolenia rebreatherowe są tak przygotowane, by po ich ukończeniu Twoje nurkowania były długie i bezpieczne.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]