[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Profesjonalne

Profesjonalne

„Lider to ktoś, kto zna drogę, idzie drogą i pokazuje drogę”
                                                                              John C. Maxwell

Kursy na poziomie profesjonalnym dadzą Ci możliwość zmiany Twojego hobby w sposób na nowe, ciekawe i fascynujące życie.

Dlaczego ja zacząłem szkolić innych? Powodów było kilka. Głównym było to, że uwielbiam dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Ale istotne było również to, że miałem wrażenie, iż we własnym rozwoju nurkowym się zatrzymałem. Miałem najwyższe uprawnienia nurka rekreacyjnego, najwyższe uprawnienia nurka technicznego i rebreatherowego, nurkowałem poniżej 100 metrów. I wtedy pojawiły się pytania „co dalej?”, „ile razy można nurkować w tych samych miejscach?”. Ja bardzo szybko znalazłem odpowiedź i połączyłem przyjemne z pożytecznym.

Jeżeli lubisz dzielić się wiedzą, myślisz o połączeniu hobby z pracą, chcesz pracować i podróżować, poznawać nowych ludzi to zachęcam Cię do wybrania profesjonalnej ścieżki rozwoju nurkowego. Rozpoczęcie kariery, jako nurka profesjonalisty, pozwoli Ci na znalezienie pracy w wielu bazach nurkowych na całym świecie. Jest to droga do zmiany swojego życia. Zdobywasz zawód, w którym możesz cały czas się rozwijać, spotykać nowych ludzi, poznawać różne techniki oraz wykorzystywany sprzęt, ciągle pogłębiać wiedzę i doświadczenie związane z nurkowaniem w miejscach, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Kursy profesjonalne dadzą Ci nie tylko wiedzę jak uczyć innych, jak w bezpieczny sposób organizować i prowadzić nurkowania, ale również przekażą Ci wiedzę na temat biznesu nurkowego. Dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę w Twojej pracy jako profesjonalisty nurkowego.

Zachęcam Cię do wzięcia udziału w jednym z organizowanych przez nas programów profesjonalnych. Jako jedni z nielicznych organizujemy stacjonarny 8-dniowy kurs Divemastera. Kurs prowadzi bardzo doświadczona kadra szkoląca instruktorów, instruktorzy nurkowania technicznego i rebreatherowego oraz instruktorzy ratownictwa wodnego. Dostaniesz bardzo bogatą wiedzę z różnych dziedzin nurkowych i sportów wodnych. Dodatkowo kurs odbywa się na terenie bazy nurkowej, co umożliwi Ci sprawdzenie nabytej wiedzy w praktyce.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]