[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

 „Bo życie to najcenniejszy dar”

Szkolenia z pierwszej pomocy są dla mnie bardzo ważne. Nie tylko dla tego, że lubię je prowadzić i robię to na co dzień. Głównie dla tego, że uważam umiejętność udzielenia pierwszej pomocy za obowiązek każdego człowieka a zwłaszcza nurka. Umiejętność ważną bo mogącą uratować komuś życie. A biorąc pod uwagę statystyki to potencjalnymi beneficjentami naszych umiejętności są nasi najbliżsi, współmałżonkowie, rodzice, dzieci, przyjaciele czy nasi partnerzy nurkowi.

Pamiętaj!!! Twoja umiejętność udzielania pierwszej pomocy, zwiększa szansę osoby, która tej pomocy potrzebuje. Na kursach EFR poznasz sposoby działania w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia w życiu codziennym. Nauczysz się jak postępować z poszkodowanym będącym osobą dorosłą, dzieckiem czy niemowlęciem. Poznasz obsługę automatycznych defibrylatorów AED.

Natomiast szkolenia DAN pomogą Ci lepiej zrozumieć fizjologię nurkowania oraz jak reagować na zagrożenia nurkowe. Podczas kursów pierwszej pomocy dowiesz się w jaki sposób podjąć skuteczne działania, jaki sprzęt ratowniczy jest potrzebny i przydatny na miejscu nurkowym, aby pomoc była udzielona w sposób sprawny i najbardziej efektywny oraz jak planować zabezpieczenie miejsc nurkowych pod względem ewentualnej konieczności udzielenia pierwszej pomocy i ewakuacji poszkodowanego.

Poczucie bezpieczeństwa, niezbędny i sprawny sprzęt ratunkowy szybko dostępny podczas każdego wyjazdu nurkowego, nurkowie przeszkoleni i doświadczeni w zakresie udzielania pierwszej pomocy to bardzo ważne elementy, które według mnie sprawiają, że każde wyjazd nurkowy i każde nurkowanie są realizowane w sposób bezpieczny i komfortowy.

Pamiętaj, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy może okazać się niezbędna w każdym momencie Twojego życia. Nie tylko podczas wyjazdów nurkowych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]