[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Szkolenia

Szkolenia

„To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”
                                                                                                          Paulo Coelho

Nurkowanie i szkolenie to dwie nasze największe pasje. Poznawanie nowych rzeczy, rozwijanie swoich umiejętności, wyznaczanie sobie nowych celów i ciągłe dążenie do ich osiągnięcia to ważne elementy, które sprawiają, że chcę szkolić zarówno siebie, jak i innych.

Uwielbiam szkolić i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Sprawia mi to ogromnie dużo przyjemności, szczególnie, że szkolę na wszystkich poziomach nurkowych.

Szkolenia w naszej szkole są prowadzone w bardzo komfortowych i bezpiecznych dla Ciebie warunkach. Staramy się dostosować czas, miejsce i tempo szkolenia do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Każde szkolenie jest inne i każde wymaga odpowiedniego przygotowania i zabezpieczenia logistycznego. Możesz zawsze liczyć na pomoc z naszej strony. Zależy nam, aby szkolenia były dla Ciebie przyjemne i przede wszystkim podnosiły Twoje umiejętności planowania i wykonywania bezpiecznych nurkowań.

Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj nurkowania jest dla Ciebie najlepszy, to wspólnie znajdziemy takie specjalizacje, które pomogą Ci wybrać Twoją drogę nurkową. Jeżeli postanowisz wybrać drogę profesjonalną, pomożemy Ci przygotować się do kursu instruktorskiego.

Naszą największą pasją są nurkowania techniczne i rebreatherowe. Z nami nauczysz się prawidłowego planowania i wykonywania takich nurkowań oraz poznasz wszystkie procedury bezpieczeństwa. Wspólnie wykonamy wiele nurkowań, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiem. Zadzwoń lub napisz!

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]