Toddy Style System

Toddy-Style System – to nie tylko sprzęt, a przede wszystkim holistyczne, czyli kompleksowe podejście do nurkowania: konfiguracji sprzętu, procedur, szkolenia i bezpieczeństwa. TS System jest wynikiem wielu lat doświadczeń podczas najbardziej wymagających ekspedycji i projektów nurkowych w różnych warunkach.

Holistyczne podejście do nurkowania, leżące u podstaw TS System zapewnia możliwość rozpoczęcia przygody z tym samym sprzętem, tą samą konfiguracją i takimi samymi procedurami, które będą póżniej towarzyszyć nurkowi przez cały rozwój nurkowy. Zaczynając od nauki nurkowania z pojedynczą butlą montowaną na plecach, poprzez przeniesienie jej na bok a następnie, wraz z doświadczeniem, montaż kolejnych butli aż do nurkowania CCR.

Dzięki takiemu podejściu, każdy nurek chcący podnieść poziom swoich umiejętności, zwiekszyć zakres nurkowań, czy zmienić środowisko np. na jaskinie, powinien jedynie ukończyć krótki kurs przygotowawczy do danego typu nurkowań, bez konieczności zmiany sprzętu i nauki procedur od nowa.

Odwiedź TS