[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

O nas

Szkoła

Szkoła

Szkoła DeepAdventure powstała z połączenia dwóch największych naszych pasji, tj. pasji do nurkowania i pasji do przekazywania wiedzy. Stworzyliśmy ją, aby dzielić się naszą wiedzą i zdobywanym przez wiele lat doświadczeniem. Dla nas najważniejsze jest poszerzanie przez Ciebie wiedzy i rozwijanie Twoich umiejętności nurkowych. Dążymy do tego, aby każde Twoje nurkowanie sprawiało Ci radość i zadowolenie. Stworzyliśmy taką szkołę, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć.

Zajmujemy się szkoleniami dzieci i dorosłych. W naszej szkole możesz zdobyć uprawnienia nurkowe na wszystkich poziomach nauczania. Poprzez indywidualne podejście, postaramy się znaleźć i wybrać najlepszą drogę Twojego rozwoju nurkowego. Szczególną uwagę zwracamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Jesteśmy aktywnymi nurkami. Naszą największą pasją są szkolenia rebreather`owe i techniczne. Nurkujemy przez cały rok, w różnych miejscach na świecie. Co roku wykonujemy setki nurkowań. Pozwala nam to na ciągłe doskonalenie siebie oraz obserwację rozwoju i technik nurkowania. Zawsze jesteśmy gotowi służyć Ci radą dotyczącą sprzętu, jego funkcjonalności, serwisowania i doboru do Twoich indywidualnych potrzeb.

Kadra naszych instruktorów ciągle podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje. Poziom i metodykę nauczania dostosujemy do Twoich potrzeb i możliwości. Posiadamy doświadczenie w szkoleniu nie tylko nurkowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są w sposób, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno pod wodą, jak i na powierzchni. Nagrodą za nasze zaangażowanie podczas szkoleń jest przyjemność z obserwacji Twoich postępów oraz Twój uśmiech po wyjściu z wody. Potrzebujemy tylko Twoich chęci i marzeń. My zajmiemy się ich spełnianiem i rozwojem Twojej pasji.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]