[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

O nas

Kadra

Kadra

Marcin Bramson

IANTD CCR HammerHead Instructor
IANTD CCR Inspiration Instructor
IANTD CCR Trimix Instructor
DSAT Tec Trimix Instructor
PADI IDC Staff Instructor
EFR & CFC Instructor
DAN Instructor

 

Sporty wodne towarzyszą mi od dziecka. Pierwszy raz zanurkowałem w 1999 roku. Trzy lata później rozpocząłem swoją przygodę z nurkowaniem technicznym i zaraz później z nurkowaniem trimiksowym. Najbardziej lubię nurkować na wrakach, szczególnie tych głębiej położonych i rzadziej odwiedzanych. Moją największą pasją są nurkowania na rebreather'ach, na których nurkuję już dziewiąty rok.

Moja misja: pokazać innym prawdziwe oblicze rebreather'ów.

Uwielbiam dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego też ciągle doskonalę swoje umiejętności nurkowe, jak i swój warsztat trenerski. Wyznaję zasadę, że "prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem”. W nauczaniu szczególną uwagę zwracam na profesjonalizm i bezpieczeństwo. 

Jestem absolwentem zarzadzania. Ukończyłem podyplomowe studia BHP i PPOŻ. Jestem dyplomowanym trenerem, szkoleniowcem i wykładowcą. Specjalizuję się w zarządzaniu ryzykiem zawodowym.

Od kilku lat współpracuję ze Szkołą Instruktorów Nurkowania im. Witka Śmiłowskiego w zakresie prowadzenie technicznych i rebreather`owych kursów instruktorskich.

Cenię sobie dobre jedzenie, dobrą książkę, jazdę na rowerze no i oczywiście rebreathery ;) Ostatnio jestem wielkim fanem Crossfitu.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]