[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

O nas

O nas

Doświadczenie

Otrzymasz u nas nie tylko wiedzę podręcznikową ale również dużą dawkę naszego doświadczenia wynikającego z wielu lat nurkowania w różnych częściach świata. Posiadamy kilkanaście lat doświadczeń nurkowych. Ponad 14 lat doświadczenia w nurkowaniu technicznym w tym ponad 8 lat w nurkowaniu rebreatherowym.

Profesjonalna kadra

To gwarancja sukcesu i zadowolenia dla Ciebie. Nasi instruktorzy nie tylko posiadają jedne z najwyższych uprawnień instruktorskich ale również cały czas rozwijają swoje umiejętności nauczycielskie. Wszystko po to aby wiedza przekazywana Tobie była w sposób ciekawy i przystępny.

Indywidualne podejście

Nie będziesz jednym z wielu kursantów. Program oraz sposób nauczania dopasowany zostanie do Twoich indywidualnych potrzeb, zamiłowań, preferencji czy obaw. Dla nas najważniejsze jest rozwijanie Twojej pasji i przyjemności z nurkowania.

Bezpieczeństwo

Komfort i bezpieczeństwo podczas szkoleń to nasze priorytety. Nurkowanie należy do sportów ekstremalnych, ale w naszej szkole możesz czuć się bezpiecznie. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwać będą Instruktorzy przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy, wyposażeni w sprzęt ratowniczy. Szkoła posiada profesjonalne ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie uczestników kursów.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]