[X]

Nazwa kursu Nazwa kursu
Początek Początek
Koniec Koniec
Miejsce Miejsce
Imię *
Nazwisko *
Telefon
E-mail *
Dodatkowe informacje
 

* - pola wymagane

Strona główna

Testy czujników O2

Testy czujników O2

SPRAWDZAJ CZUJNIKI I ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z firmą Narkedat90 między innymi w zakresie czujników tlenu i ich kontroli. Dzięki temu mamy dostęp do najwyżej jakości czujników z 12 miesięczną gwarancją oraz urządzeń do ich testowania.

Chcielibyśmy teraz umożliwić wszystkim użytkownikom różnego rodzaju rebreatherów korzystanie z naszych zasobów. W związku z czym stworzyliśmy specjalną ofertę z kilkoma opcjami:

Opcja 1.

Kup u nas urządzenia o nazwie Cell Checker. Jest to dwukrotnie nagrodzone urządzenia pozwalającego na testowanie czujników do ciśnienia 2 ata. Szczegółowy opis urządzenia i co zawiera znajdziecie pod poniższym linkiem: http://www.narkedat90.com/cell_checker_p/0062.htm

Cena kompletnego urządzenia wraz z oprogramowaniem to 2 950 zł + VAT

Opcja 2.

Kup u nas urządzenia o nazwie Mini Check. Jest to nisko kosztowa alternatywa dla Cell Checkera. Szczegółowy opis urządzenia i co zawiera znajdziecie pod linkiem: http://www.narkedat90.com/mini_check_p/0078.htm

Cena kompletnego urządzenia to 1 500 zł + VAT

Opcja 3.

Oddaj nam do testowania swoje czujników. W ramach usługi zapewniamy test 3 czujników w ramach którego ottrzymasz wykres charakterystyki swoich czujników wraz z porównaniem do tego jak powinna wyglądać.

- cena jednorazowego sprawdzenie to 99 zł + VAT

- cena abonamentu rocznego to 299 zł + VAT

W ramach rocznego abonamentu gwarantujemy Ci jeden test kompletu 3 czujników w kwartale przez cały rok (4 testy w roku). Czyli co 3 miesiące dajsz nam czujniki i otrzymujesz ich charakterystykę i informację o ich stanie, dzięki czemu masz cały czas kontrolę nad stanem swoich czujników.

Zachęcam do kontaktu:

Marcin Bramson

tel.: + 48 509 972 772
marcin.bramson@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

Zamknij [X]